Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak rychle zhubnout pár kilo bez námahy

Strašně lidí dneska řeší svojí váhu a ani já jsem toho naneštěstí nebyla ušetřena. Před řadou měsíců jsem začala dost nabírat a došlo to tak daleko, že jsem měla asi 10kg nadváhu. Bylo mi jasný, že s tím něco musím udělat.

Zkoušela jsem spoustu diet, něco, co jsem našla na internetu, pak co mi doporučovala kamarádka. Nic na mě hrozně dlouho nezabíralo. Jasně, že mě to dost štvalo a moje mrzutá nálada neustále otravovala všechny kolem mě. Zhubnout a natož pak rychle zhubnout se zdálo nemožné.

Nemohla jsem se vejít do starých šatů a rapidně se mi snižovalo sebevědomí. 

Hned vám ale řeknu, jak se mi podařilo nakonec shodit 7kg během měsíce!!

Jednou takhle večer jsem surfovala na internetu, projížděla stránky o fitness a "zakopla" jsem o knížku o hubnutí, která slibovala bůhvíjak veliký účinky. Po zkušenostech jsem si říkala copa to je zase za blbost.. Jenže byla zdarma a tak jsem si jí nakonec stáhla.

Překvapila mě svou jednoduchostí a hlavně dost konkrétním stravovacím plánem, kterým se má člověk řídit. (Údajně se pak shodí nějaké to kilo už během 14 dnů. No, na mě to překvapivě fakt fungovalo. )

Takže, co je to za zázrak?

V podstatě, abyste mohli rychle zhubnout, musíte jíst tyhle jídla:

První skupina:
Kuřecí maso, ryby, vepřové, hovězí, vejce.

Druhá skupina:
Špenát, brokolice, fazolky, zelí, hrášek, směsi.

Třetí skupina:
Čočka fazole, sojové boby.

Trik je v tom, že si pokaždé vyberete něco z každé skupiny, zkombinujete to a vytvoříte si jídlo, jaké chcete. Nejlepší je, že toho můžete sníst kolik chcete. A pořád hubnete.

Moc jsem od toho neočekávala a dlouho jsem to oddalovala. Ale znáte to, moje váha mě dožírala čím dál víc a víc a když vám i přítel řekne, že začínáte být tlustá, to je teprve motivace. Skočila jsem do toho a během těch dvou týdnů fakt ubyde pár kil dolů. 

Je to jako kouzlo  Snad jsem pomohla 

 
 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 372669
Měsíc: 284
Den: 8